Соларен дигитален радио будилник

1.400,00 ден.   Спореди

Овој будилник се полни преку соларна ќелија. Во случај на недостаток на светлина, работи преку батерии.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.400,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој будилник се полни преку соларна ќелија. Во случај на недостаток на светлина, работи преку батерии.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка