Соларен внатрешен/надворешен термометар

944,00 ден.   Спореди

Со можноста за превиткување, овој термометар може да се постави на маса или да се закачи на ѕид.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со можноста за превиткување, овој термометар може да се постави на маса или да се закачи на ѕид.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка