СОЛАРЕН ВИБРАТОР ПРОТИВ КРТОВИ

2.065,00 ден.   Спореди

Со нискофреквентни вибрации уредот брка кртови и стаорци. Емитираните вибрации не им пречат на луѓето, домашните животни и корисните градинарски животни. Се активира со ставање на уредот во земја до...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.065,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со нискофреквентни вибрации уредот брка кртови и стаорци. Емитираните вибрации не им пречат на луѓето, домашните животни и корисните градинарски животни. Се активира со ставање на уредот во земја до горниот дел од телото. Интегрирана соларна ќелија го обезбедува уредот со струја и истовремено ја полни вградената батерија. Така вашиот соларен уред за бркање на глодачи е активен и навечер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка