СОЛАРЕН ВЕНТИЛАЦИСКИ СИСТЕМ

7.080,00 ден.   Спореди

Автоматско вклучување при сончева светлина. Спречува прегревање на стаклени градини, градини и тавани. Се состои од соларен модул отпорен на временските промени со алуминиумски држач, вентилатор со р...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.080,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Автоматско вклучување при сончева светлина. Спречува прегревање на стаклени градини, градини и тавани. Се состои од соларен модул отпорен на временските промени со алуминиумски држач, вентилатор со решетка и кабел од 5 m со приклучок за соларен модул.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка