СОЛАРЕН БРКАЧ НА МРАВКИ

1.062,00 ден.   Спореди

Потполно еколошки бркач на мравки - без хемикалии и со сончево напојување. Уредот работи со нискофреквентни вибрации кои се непријатни за мравките. Останатите живи суштества не се чувствителни на овие...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.062,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Потполно еколошки бркач на мравки - без хемикалии и со сончево напојување. Уредот работи со нискофреквентни вибрации кои се непријатни за мравките. Останатите живи суштества не се чувствителни на овие вибрации. Употребата е едноставна: всадете го бркачот во земја, вклучете го и тоа е сè!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка