СОЛАРЕН БРКАЧ НА КРТОВИ И ГЛОДАРИ

1.180,00 ден.   Спореди

Кошмар за секој градинар: кртови и други глодари. Со тоа е готово благодарение на овој уред. Со активирање на соодветни вибрации, уредот предизвикува т.н. ефект на "земјотрес". Поставувањето на уредот...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кошмар за секој градинар: кртови и други глодари. Со тоа е готово благодарение на овој уред. Со активирање на соодветни вибрации, уредот предизвикува т.н. ефект на "земјотрес". Поставувањето на уредот е во земја, а емитуваните вибрации не им пречат на луѓето, домашните  и останатите  животни.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка