СОЛАРЕН АДАПТЕР - SL-1

2.714,00 ден.   Спореди

Соларен адаптер за системи со мала потршошувачка на енергија како мобилни телефони итн. Моно кристална ќелија полни до 5 AAA-батерии. Компактен дизајн кој може да се користи каде било. Можност за повр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.714,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соларен адаптер за системи со мала потршошувачка на енергија како мобилни телефони итн. Моно кристална ќелија полни до 5 AAA-батерии. Компактен дизајн кој може да се користи каде било. Можност за поврзување со додатен SL-1 адаптер за поголема моќност.

Погоден адаптер со приклучок од 2.1mm за Nokia можете да го пронајдете под пакет бр. 73 73 88

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка