Соковник

2.450,00 ден.   Спореди

Соковник
-600W
- Голем отвор за полнење
- 2 брзини за меко и тврдо овошје
- микро мрежаст филтер
- Гумени ногарки за стабилност
Производител:
Бира Шифра:
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 2.450,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соковник
-600W
- Голем отвор за полнење
- 2 брзини за меко и тврдо овошје
- микро мрежаст филтер
- Гумени ногарки за стабилност
Производител:
Бира Шифра:
JC-626

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи