СОГОРУВАЧ НА ЖЕЖОК ГАС MT-770

1.239,00 ден.   Спореди

Регулирање на гас и кислород Висококвалитетниот согорувач на гас е со меѓусебно независна регулација на гас и кислород кои може да се прилагодуваат вкл. Piezo- детонатор. Идеален е за жешки лемила, о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Регулирање на гас и кислород Висококвалитетниот согорувач на гас е со меѓусебно независна регулација на гас и кислород кои може да се прилагодуваат вкл. Piezo- детонатор. Идеален е за жешки лемила, одмрзнување итн. Согорувачот на гас работи со вообичаен гас кој го има во запалките, и се полни на ист начин како запалка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка