Собен термостат со неделна програма

1.357,00 ден.   Спореди

Подесете ја дневната или ноќната температура од 5˚ до 30˚. За привремена контрола во прилог на посебната програма за заштита „Фрост“, достапни се 9 сегашни програми и 10 контролирани програми, достапн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Подесете ја дневната или ноќната температура од 5˚ до 30˚. За привремена контрола во прилог на посебната програма за заштита „Фрост“, достапни се 9 сегашни програми и 10 контролирани програми, достапни поединечно. LCD екранот ве информира за наместената температура, програма и час. Термостатот е исто така погоден и за контрола на клима уред.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка