Собен вентилатор за разладување HT-216E

6.490,00 ден.   Спореди

Осцилирачки собен вентилатор за пријатно и моќно разладување со 3 брзини на подесување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Осцилирачки собен вентилатор за пријатно и моќно разладување со 3 брзини на подесување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка