СНАБДУВАЧ СО СТРУЈА POWERMONKEY CLASSIC

5.074,00 ден.   Спореди

Powermonkey Classic е неопходен при патување - добивате енергија за вашата опрема кога е најпотребно. Замислете си дека сте на важен деловен пат и сте го заборавиле вашиот полнач. Овој уред ви овозмож...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.074,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Powermonkey Classic е неопходен при патување - добивате енергија за вашата опрема кога е најпотребно. Замислете си дека сте на важен деловен пат и сте го заборавиле вашиот полнач. Овој уред ви овозможува струја секогаш и секаде.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка