Смешни љубови
Смешни љубови
Смешни љубови

Смешни љубови

390,00 ден.   Спореди

Смешни љубови е збирка раскази на маестралниот Милан Кундера, за прв пат објавена во 1968 г. Содржи седум куси раскази во кои се раскажани повеќе различни љубовни ситуации.Книгата претставува четиво к...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 390,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Смешни љубови е збирка раскази на маестралниот Милан Кундера, за прв пат објавена во 1968 г. Содржи седум куси раскази во кои се раскажани повеќе различни љубовни ситуации.Книгата претставува четиво кое лесно се чита, а сепак не предизвикува рамнодушност.Емотивните и еротски прикази во неа се универзални, но мајсторскиот израз на нивниот автор ги прави неповторливи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка