СЛУШАЛКИ - SHURE SE315

17.818,00 ден.   Спореди

Shure SE315 слушалки со вграден HD Микро драјвер за висок квалитет на звук. Оптимален звук и при ниски фреквенции. Цврст кабел за заштита од кинење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.818,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Shure SE315 слушалки со вграден HD Микро драјвер за висок квалитет на звук. Оптимален звук и при ниски фреквенции. Цврст кабел за заштита од кинење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка