СЛУШАЛКИ - SENNHEISER

2.655,00 ден.   Спореди

SENNHEISER HD 201 слушалки со елегантен дизајн и целосна изолација на странични звуци.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SENNHEISER HD 201 слушалки со елегантен дизајн и целосна изолација на странични звуци.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка