СЛУШАЛКИ - SENNHEISER MX 370

1.534,00 ден.   Спореди

Sennheiser MX 370 се екстра лесни слушалки со динамичен бас. Совршена форма за секое уво.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.534,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sennheiser MX 370 се екстра лесни слушалки со динамичен бас. Совршена форма за секое уво.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка