СЛУШАЛКИ SENNHEISER MX 170

944,00 ден.   Спореди

Уживајте во висококвалитетна репродукција на Вашата омилена музика со слушалките MX 170.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уживајте во висококвалитетна репродукција на Вашата омилена музика со слушалките MX 170.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка