СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HT 010 E-A

7.139,00 ден.   Спореди

Удобни слушалки со одличен, дополнителен бас-систем и конвертори од 30 мм од неодимиум. Поволна цена само во Conrad.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.139,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Удобни слушалки со одличен, дополнителен бас-систем и конвертори од 30 мм од неодимиум. Поволна цена само во Conrad.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка