Слушалки Logitech G35

11.269,00 ден.   Спореди

G35, Фрекфенциски распон 20 Hz – 20 KHz diffuse-field equalized, осетливост 90 dB SPL Ref: 1 mW, 1 KHz dB, фрекфенциски распон на микрофонот 100 Hz – 10 KHz, осетливост на микрофонот -42 dBV/Pa re: ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.269,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


G35, Фрекфенциски распон 20 Hz – 20 KHz diffuse-field equalized, осетливост 90 dB SPL Ref: 1 mW, 1 KHz dB, фрекфенциски распон на микрофонот 100 Hz – 10 KHz, осетливост на микрофонот -42 dBV/Pa re: 0 dB = 1 Pa, 1 KHz dB, кабел 3 m. USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка