СЛУШАЛКИ in-ear SHURE SE425

28.674,00 ден.   Спореди

Моделот SE425 се опремени со 2-системски висококвалитетни единици MicroCriver. Драјверите за високи и ниски тонови даваат избалансиран и јасен звук.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 28.674,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моделот SE425 се опремени со 2-системски висококвалитетни единици MicroCriver. Драјверите за високи и ниски тонови даваат избалансиран и јасен звук.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка