Слушалки Hantol T1046 Full White with Microphone , 3.5mm connector

180,00 ден.   Спореди

Earphones Hantol T1046 Full White with Microphone , 3.5mm connector. Phone Headsets & Music Phone with Connector 3.5mm Stereo Headset for Phones and Media Players * 14 mm Speaker * Frequency range...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 180,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Earphones Hantol T1046 Full White with Microphone , 3.5mm connector. Phone Headsets & Music Phone with Connector 3.5mm Stereo Headset for Phones and Media Players * 14 mm Speaker * Frequency range: 20Hz-20000Hz * Microphone: 3.0 x 1.5mm/-62 ± 3 dB * Power: 5mW * Connection: 3.5mm * Cable length: 1.2 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка