Слушалки Gembird MHS-EP-001 Metal w/Microphone Black

200,00 ден.   Спореди

Earphones Gembird MHS-EP-001 Metal w/Microphone Black. -Metal stereo earphones -High quality bass driven sound for optimal music experience -In-line microphone -Comfortable soft silicone ear cushions ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Earphones Gembird MHS-EP-001 Metal w/Microphone Black. -Metal stereo earphones -High quality bass driven sound for optimal music experience -In-line microphone -Comfortable soft silicone ear cushions Specifications -Frequency response: 50-18000 Hz -3.5 mm stereo audio plug -Cord length: 0.9 m -Dimensions 42x16.4x15 mm -Net weight: 12 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка