Слушалки Gembird MHP-EP-001-W Candy White

150,00 ден.   Спореди

Earphones Gembird MHP-EP-001-W Candy White. Features -Stereo earphones -High quality bass driven sound for optimal music experience -Comfortable soft silicone ear cushions Specifications -Frequency re...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 150,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Earphones Gembird MHP-EP-001-W Candy White. Features -Stereo earphones -High quality bass driven sound for optimal music experience -Comfortable soft silicone ear cushions Specifications -Frequency response: 50-18000 Hz -3.5 mm stereo audio plug -Cord length: 0.9 m -Dimensions 42x16.4x15 mm -Net weight: 12 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка