СЛУШАЛКА СО МИКРОФОН Е-191- ЦРНА

407,00 ден.   Спореди

Овој комплет слушалка со микрофон е лесен и удобен за употреба и овозможува изедначен линеарен квалитет на звукот. Идеален е за Smartphones, т.е. за iPod® Touch, за употреба на Skype, односно интернет...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 407,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој комплет слушалка со микрофон е лесен и удобен за употреба и овозможува изедначен линеарен квалитет на звукот. Идеален е за Smartphones, т.е. за iPod® Touch, за употреба на Skype, односно интернет телефонија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка