Слушалка+Микрофон Chat CHS-001

150,00 ден.   Спореди

Headset Chat CHS-001. Portable Lightweight single ear chat headset -Flexible microphone boom -Suitable for use in both the right or left ear Specifications -Interface: 3.5 mm stereo plug -Speaker:15 m...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 150,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Headset Chat CHS-001. Portable Lightweight single ear chat headset -Flexible microphone boom -Suitable for use in both the right or left ear Specifications -Interface: 3.5 mm stereo plug -Speaker:15 mm -Sensitivity: 103 dB S.P.L at 1 kHz -Impedance: 32 Ohm -Frequency Response: 20 Hz - 20,000 Hz -Rated Power: 6 mW -Power Capability: 60 mW System requirements -PC, laptop or any other device with 3.5 mm audio output and microphone input socket

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка