Слишалки MSI HS-103

200,00 ден.   Спореди

MSI HS-103, Осетливост [дБ] 105, Осетливост на микрофонот [дБ] 58


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MSI HS-103, Осетливост [дБ] 105, Осетливост на микрофонот [дБ] 58

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка