Скопје туристичка карта

150,00 ден.   Спореди

Издавач: Тримакс Година на издавање: 2011 Димензии: 100 x 70 см Размер: 1 : 15 000 Изработка: Печатена на конздрук 115 g/m2. Лакирана. Спакувана во кесичка.   Туристичка карта и план на градот...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 150,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Издавач: Тримакс Година на издавање: 2011 Димензии: 100 x 70 см Размер: 1 : 15 000 Изработка: Печатена на конздрук 115 g/m2. Лакирана. Спакувана во кесичка.   Туристичка карта и план на градот Скопје. Од едната страна на картата е претставен градот Скопје, без околните подалечни населби. На картата е претставен деталниот преглед на градот со сите улици. Претставени и се новите споменици кои го красат градот. На другата страна е претставен средишниот дел од градот во 3Д.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка