СКЕНЕР OBD2-SCANDEVIL

17.110,00 ден.   Спореди

Scan the Devil е нова генерација на скенерот OBD II и има ТФТ дисплеј со голема резолуција. Мал, практичен и неверојатно опремен апарат со отвор за картичка SD и УСБ за пренесување на податоци во комп...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.110,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Scan the Devil е нова генерација на скенерот OBD II и има ТФТ дисплеј со голема резолуција. Мал, практичен и неверојатно опремен апарат со отвор за картичка SD и УСБ за пренесување на податоци во компјутер. Професионална графика којашто обезбедува детален приказ на вредностите на сензорот на големиот дисплеј, заедно со графикони и листи. Се користи самостојно како рачен апарат и како дел од возила при што се управува од лаптоп како компјутерски интерфејс. Потребниот софтвер е вклучен во пакетот. Devil scan се ажурира преку интернет.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка