Скалпер II универзален

45,00 ден.   Спореди

Универзален скалпер 18mm сечило
Производител:
Hardex Шифра:
0510-271800


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 45,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Универзален скалпер 18mm сечило
Производител:
Hardex Шифра:
0510-271800

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка