Сијалички - 12v - 45/50W

120,00 ден.   Спореди

2 сијалички од 12 волти - 45/50 вати.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 120,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2 сијалички од 12 волти - 45/50 вати.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка