СИЈАЛИЦИ NIGHT BREAKER® PLUS H1

2.124,00 ден.   Спореди

Сијалицата OSRAM NIGHT BREAKER® Plus е до 90% поиздржлива и создава до 10% бела светлина за Вашата безбедност. Безбедноста е најважна - фокусиран светлосен зрак, минимален одблесок и е можеби најмоќн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.124,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сијалицата OSRAM NIGHT BREAKER® Plus е до 90% поиздржлива и создава до 10% бела светлина за Вашата безбедност. Безбедноста е најважна - фокусиран светлосен зрак, минимален одблесок и е можеби најмоќното автомобилско светло на светот. Најнова технологија = подолг животен век!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка