СИЈАЛИЦА DECOSPOT Е14- ЖОЛТО-БЕЛА

413,00 ден.   Спореди

ЛЕД сијалиците се долготрајни и со мала потрошувачка. 3 пати поефикасни од халогенските. Сијалиците со 230 V и база E14/E14 се одлична замена за обичните сијалици.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЛЕД сијалиците се долготрајни и со мала потрошувачка. 3 пати поефикасни од халогенските. Сијалиците со 230 V и база E14/E14 се одлична замена за обичните сијалици.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка