СИЈАЛИЦА ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА MEGAMAN ESL LILIPUT 11W, E27/840

649,00 ден.   Спореди

Светилка за заштеда на енергија Е27/840, 11 W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Светилка за заштеда на енергија Е27/840, 11 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка