СИСТЕМ ЗА РИКВЕРЦ CONRAD

16.402,00 ден.   Спореди

Безбедност при возење наназад, и дење и ноќе! Идеален систем за камиони, камп-приколки, поголеми автомобили итн. Системот се инсталира лесно со безжична трансмисија од камерата до мониторот (до 25 m)....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 16.402,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безбедност при возење наназад, и дење и ноќе! Идеален систем за камиони, камп-приколки, поголеми автомобили итн. Системот се инсталира лесно со безжична трансмисија од камерата до мониторот (до 25 m). И не само тоа! Мониторот во боја има и AV влез поради што може да се поврзе со ДВД плеер, видео-рекордер или САТ ресивер со што се претвора во мобилен мултимедијален систем.
Можност за дополнување со 3 безжични камери.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка