Систем за регулација на парно греење

Систем за регулација на парно греење

14.490,00 ден.   Спореди

Комплетен систем на регулација на парно греење за кој не треба додатни кабли и инсталаци.Се работи за систем кој со вентили што работат на батерии го намалува или зголемува протокот на топла вода дире...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комплетен систем на регулација на парно греење за кој не треба додатни кабли и инсталаци.Се работи за систем кој со вентили што работат на батерии го намалува или зголемува протокот на топла вода директно на радиаторот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка