СИСТЕМ ЗА РАНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ НА СТАТУС НА БАТЕРИЈА BATTWATCH

3.717,00 ден.   Спореди

Иновативен систем за следење на целата моќ на вашето возило. За разлика од конвенционалните мерачи, овој навреме го информира возачот за прекините во снабдувањето со енергија - пред да се појави дефе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.717,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Иновативен систем за следење на целата моќ на вашето возило. За разлика од конвенционалните мерачи, овој навреме го информира возачот за прекините во снабдувањето со енергија - пред да се појави дефект. Грешки како премногу слаба батерија, проблеми со генератор, како и неисправен автоматски систем за контрола може да се открие однапред и на тој начин да се избегнат дефекти. Battwatch го информира возачот преку различни светла и во критични случаи со дополнителен сигнал за техничка грешка. Тој нуди детални и практични информации во врска со проблемот и на тој начин заштедувате време и пари. Дозвола од ADAC eV, сите права се задржани.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка