Систем за помош при паркирање MWE 850-4DSM

15.503,00 ден.   Спореди

Интелигентен паркинг сензор. Kaрактеристика е DSM функцијата. Тоа е нешто како дигитална меморија (дигитален сигнал меморија-DSM), и е инсталирана во возилото која детектира пречки, како што се вело...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 15.503,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Интелигентен паркинг сензор. Kaрактеристика е DSM функцијата. Тоа е нешто како дигитална меморија (дигитален сигнал меморија-DSM), и е инсталирана во возилото која детектира пречки, како што се велосипед или и тн. При паркирање лесно ги забележува препреките, и преку звучен и видео сигнал ве известува за состојбата позади вашето возило.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка