Систем за паркирање од странична и предна страна

5.074,00 ден.   Спореди

Систем за паркинг со 8 ултрасонични сенозри (4 за странично, 4 за предна инсталација) и LC-екран. Со паркирањето, пречките се забележуваат преку ултрасоничните сензори, се претвораат во електричен сиг...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.074,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Систем за паркинг со 8 ултрасонични сенозри (4 за странично, 4 за предна инсталација) и LC-екран. Со паркирањето, пречките се забележуваат преку ултрасоничните сензори, се претвораат во електричен сигнал и се пренесуваат до централната процесна единица. Оваа информација му е покажана на возачот со обоени аудио-визуелни сигнали. Системот автоматски се вклучува во рикверц.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка