СИСТЕМ ЗА ОДРЖУВАЊЕ НАПОН - 24 V

649,00 ден.   Спореди

Постојано ги неутрализира промените на напонот во електронските уреди при нагло активирање или полнење на акумулатор. Се употребува и во возила со прекумерно абење на сијалички. Поврзете го со батериј...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Постојано ги неутрализира промените на напонот во електронските уреди при нагло активирање или полнење на акумулатор. Се употребува и во возила со прекумерно абење на сијалички. Поврзете го со батерија и внимавајте на половите (плус, минус).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка