Систем за брзо стартување 4 во 1 со компресор

6.962,00 ден.   Спореди

Помош при палење - 12 V напојување - компресор - светилка: четири уреди во еден. Со тоа помага да се запали автомобилот,
нема проблем при дување на душеци, или пак напојување на други уреди од ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.962,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Помош при палење - 12 V напојување - компресор - светилка: четири уреди во еден. Со тоа помага да се запали автомобилот,
нема проблем при дување на душеци, или пак напојување на други уреди од 12 волти

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка