Системски сензор RC Logger

5.428,00 ден.   Спореди

Системскиот сензор е соодветен за заедничка работа со RcLogger за обезбедување на информации, како што се брзината, струјата и напонот за моделот RC.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.428,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Системскиот сензор е соодветен за заедничка работа со RcLogger за обезбедување на информации, како што се брзината, струјата и напонот за моделот RC.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка