СИНУС ИНВЕРТОР VOLTCRAFT SWD-300/12

20.355,00 ден.   Спореди

Дигитален Инвертор со конвенционален синусоидално наизменичен напон. Дури и при најчуствителни оптоварувања овозможува лесно управување. Микропроцесорски контролирана електроника ги прати параметри...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 20.355,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитален Инвертор со конвенционален синусоидално наизменичен напон. Дури и при најчуствителни оптоварувања овозможува лесно управување. Микропроцесорски контролирана електроника ги прати параметрите како што се, стабилен излезен напон, фреквенција и влезниот напон. Функцијата на преклопникот ја намалува потрошувачката на енергија која може да се сведе на минимум, инверторот е вклучен само кога ќе се приклучи активен потрошувач.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка