СИНУС ИНВЕРТОР VOLTCRAFT NPI 300-12,

4.424,00 ден.   Спореди

Инверторот генерира DC напон од синусоидално наизменичен (AC) напон што овозможува приклучување на повеќе уреди како на пример, во автомобили, бродови, системи на соларна енергија во викендички или за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.424,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Инверторот генерира DC напон од синусоидално наизменичен (AC) напон што овозможува приклучување на повеќе уреди како на пример, во автомобили, бродови, системи на соларна енергија во викендички или за време на кампување. Дури и при најчувствителни оптоварувања се управува лесно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка