СИНУСЕН КОНВЕРТОР - VOLTCRAFT FB-02 - ЦРН

7.965,00 ден.   Спореди

Дигитален конвертор со нормален синус на AC струја. Дури и осетливите апарати се заштитени во секое време. Вграден микропроцесор со дисплеј за сите важни параметреи како: напон, фреквенција и влезен ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.965,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитален конвертор со нормален синус на AC струја. Дури и осетливите апарати се заштитени во секое време. Вграден микропроцесор со дисплеј за сите важни параметреи како: напон, фреквенција и влезен напон. Можност за заштеда на енергија во состојба на мирување при исклучување на електронскиот апарат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка