СИНОВИ И ЉУБОВНИЦИ

200,00 ден.   Спореди

Раскошно автобиографско дело во кое Лоренс ја излеал својата душа и отворено го опишал животот на своето семејство и сопственото момчештво. Кога ќе почнат проблемите на младата брачна двојка по згасну...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Раскошно автобиографско дело во кое Лоренс ја излеал својата душа и отворено го опишал животот на своето семејство и сопственото момчештво. Кога ќе почнат проблемите на младата брачна двојка по згаснувањето на љубовта, разочараната мајка се свртува кон своите деца. Кога најстариот Вилијам ненадејно ќе почине, таа сите надежи ги вложува во помалиот, Пол Морел. Растејќи под нејзина закрила, задушуван од нејзината љубов, тој одвај ќе смогне сили да избега од нејзината сенка, дури и по нејзината смрт. 176 стр., 12,5 х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка