СИЛИКОНСКИ ТЕСТ КАБЕЛ - 0.25 - ЖОЛТ (FIL.100009)

35,00 ден.   Спореди

Флексибилен силиконски кабел со висока спроводливост за ел.инстументи.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 35,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Флексибилен силиконски кабел со висока спроводливост за ел.инстументи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка