СИЛИКОНСКА РАМКА ЗА ХАРД ДИСК CONRAD 8,9 CM

413,00 ден.   Спореди

Тестирајте ги или активирајте ги Вашите дискови надвор од куќиштето. Гумираната рамка нуди соодветна заштита за деликатните носачи на податоци од вибрации или удари. Едноставна и брза монтажа поради ф...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тестирајте ги или активирајте ги Вашите дискови надвор од куќиштето. Гумираната рамка нуди соодветна заштита за деликатните носачи на податоци од вибрации или удари. Едноставна и брза монтажа поради флексибилниот силиконски материјал.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка