Сигурносен појас за кучиња, големина S

394,00 ден.   Спореди

Овој сигурносно-безбедносен појас за кучиња може да се прилагоди индивидуално за секое куче. Заради високата рефлекциона сила секое куче може да се примети во темнината. Овој појас исто така Ви овозмо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 394,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој сигурносно-безбедносен појас за кучиња може да се прилагоди индивидуално за секое куче. Заради високата рефлекциона сила секое куче може да се примети во темнината. Овој појас исто така Ви овозможува и подобро препознавање на Вашите 4 ножни миленици без разлика дали сте во густ сообраќај или на некоја прошетка во слободно време.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка