СИГУРНОСЕН МОДЕЛ - HAMA

590,00 ден.   Спореди

Сигурносен модел со бројчан катинар за сите типови преносни компјутери. Должина на кабел 1.8 m.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сигурносен модел со бројчан катинар за сите типови преносни компјутери. Должина на кабел 1.8 m.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка