Сигнална светилка за возило

1.384,00 ден.   Спореди

Портокалова светлечка LED ламба за сигнализација на автопат. Светлината во мракот е далеку видлива, дури на 1,6 км, а двете интегрирани рефлекторски ленти обезбедуваат дополнителна видливост.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.384,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Портокалова светлечка LED ламба за сигнализација на автопат. Светлината во мракот е далеку видлива, дури на 1,6 км, а двете интегрирани рефлекторски ленти обезбедуваат дополнителна видливост.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка